Soukromé lekce a konzultace

..když potřebuješ individuální přístup a stoprocentní péči o tělo, mysl a duši

INDIVIDUÁLNĚ A HLOUBĚJI

NAŠE SETKÁVÁNÍ

"Milujte sami sebe natolik, jako by na tom závisel váš život, protože pravdou je, že závisí."

Anita Moorjani

Potřebujete prostor jen pro sebe?

Chcete využít svůj čas smysluplně a efektivně?

Zajímá vás celostní pohled a přístup: tělo - mysl - duši?  

Vnímáte, že se potřebujete posunout dál?

Vyhovuje vám, když je celý čas plně přizpůsoben jen vašim potřebám, aby vás to bavilo, naplňovalo a viděli jste výsledky?

Soukromé lekce jsou zároveň jógovou terapií, kdy je ideální čas na vše, co potřebujete řešit. Celý prostor je věnovaný pouze vám a záleží jen na vás, jakým směrem se budeme ubírat, z čehož můžete okamžitě stoprocentně profitovat.

 

Kam, až se dostaneme, záleží jen na vás. Já vám mohu slíbit, že pocítíte brzy změny ve svém těle a mysli. Uvědomíte si, že jste se možná dlouhý čas zanedbávali a nevyživovali. Všimnete si i toho, že už nechcete žít "jen tak", ale plnohodnotně a spokojeně.

Na našich setkáváních se dostáváme nejen na témata kolem jógy a jógové filozofie, ale mluvíme o duševní hygieně, péči o tělo, mysli a emocích. Je potřeba se nejprve poznat a naučit se být k sobě laskavý a soucitný. Umět vytvářet pro sebe mír, hojnost a lásku - zkrátka vytvářet to, co chci ve svém životě vidět a žít. Zvládnout uchopit negativní myšlenky a přetavit jejich vliv - díky vědomému myšlení a jednání.

Patříte sami sobě, a proto není potřeba nikomu nic vysvětlovat a obhajovat své kroky. Pokud budete shovívaví a citliví sami k sobě, pak tím rozevíráte náruč a lásku celému světu okolo vás. Lucie


JAK A KDY?

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A KONZULTACE

Naše společná konzultace - lekce - mentoring probíhá online i osobně.

Společně se domluvíme na vyhovujícím čase a případně místě. Pokud jde o konzultaci (mentoring), pak je ideální volba online. Je to zejména Vaše časová úspora, kdy efektivně vyplníme společný čas na maximum. Vás potěší, že může proběhnout kdekoliv, kde se zrovna budete nacházet.

S čím se na mne můžete obrátit?

 • - práce s tělem, péče o tělo skrze jógové pozice, nastavení těla, dechové techniky a vědomý    
 •   přístup k sobě
 • - kompenzace k vašemu životnímu stylu a jeho vyvážení
 • - sebe-vědomí a sebe-realizace
 • - energetická medicína a vaše (ne)spokojenost v sobě a v těle
 • - práce s myslí a vědomím - nalezení průsečíku a nastavení cesty, která nese okamžité  
 •   výsledky radosti a spokojenosti
 • - negativní myšlenky, strach a úzkosti
 • - ztráta motivace, radosti ze života, frustrace
 • - práce s duší - jak na meditaci, nalezení osobní stability a síly 
 • - životní smysl a směr

Kolik se do sebe rozhodnete investovat energie, chuti a tolerance k překonání překážek, tolik stejnou měrou půjdete dopředu a dosáhnete přesně takových výsledků, které si ve svých životech přejete vidět.  

Mé první individuální lekci předcházel můj životní pád. Snažila jsem se být dokonalou matkou, manželkou a být úspěšná v práci. Mít vše pevně pod kontrolou a zapomínala jsem na sebe sama. Kamarádka Štěpka mne celý rok přemlouvala navštívit hodiny jógy, až nakonec jsem dostala poukaz na individuální lekce, které jsem taktéž odkládala. Jednoho dne jsem se probudila a nic jsem neslyšela. Po dlouhých vyšetření, diagnóza roztroušená skleróza. Byla jsem na dně a Štěpka zařídila individuální lekci s Luckou. Mé okolí chodilo kolem mne po špičkách a posílali lítostné pohledy. Za to Lucka mne vrátila zpět do reality, hned při první lekci... její pohled mluvil za vše. - "A co jako, že máš RS? To něčemu brání?" Od té doby se setkáváme 2x v týdnu již 3 rokem. Lucka je skvělá lektorka jógy, duševní hygieny a hlavně je to človíček s velkým srdcem, ochotná pomoc bez rozdílů. Díky ní jsem měla možnost vzlétnout jako Fénix z popela. Jsem ráda, že nás doprovázíš na naší životní cestě, i když to není vždy s námi jednoduché😉 Děkuji
Michaela
S jógou jsem se potkala v roce 2020 díky poukazu od kamarádky na individuální hodinu s Luckou. Měla jsem malinko obavy, jak to bude probíhat. Lucka měla klidný, vstřícný postoj a nemusela jsem mít hloupý pocit, když mi něco nešlo. Postupem času jsi se mi stala velkou inspirací. Obdivuji, jak žiješ tím, čemu věříš a pomáháš tím najít cestu ostatním. Děkuji za trpělivost, nekonečnou laskavost, moudrost, kterou mi dáváš. Díky za odpovědi na mé otázky, na mé životní situace na mé pocity. Děkuji
Lenka

KDYŽ NA TO NECHCETE BÝT SAMI 

VYDÁME SE SPOLEČNĚ NA CESTU?

1. vyberte si vyhovující termín podle KALENDÁŘE

Pokud byste si přáli pouze osobní setkání, kontaktujte mne nejdříve skrze email popřípadě telefon či SMS, abychom se dohodli, jak je to logisticky a časově možné.

2. jednoduše stačí vyplnit objednávkový formulář níže a poté se spolu spojíme