Jógová lékárnička

7 dní s jógou

 

Týdenní podpora pro Tvoji jógovou praxi

Potřebuješ UVOLNIT svoji mysl a NAJÍT v sobě VÍCE ENERGIE, VLASTNÍHO POTENCIÁLU A SPOKOJENOSTI?  

Trápí Tě, že se v józe NEDOKÁŽEŠ posunout nebo v ní vytrvat? Nebo chceš S JÓGOU ZAČÍT A HLEDÁŠ DŮVĚRU, ZDA JSOU LEKCE SESTAVENY HODNOTNĚ A BEZPEČNĚ?

Víš, že po správně uspořádané jógové lekci se okamžitě ZAČNEŠ CÍTIT MNOHEM LÉPE a DOKÁŽEŠ SI VÍCE NASLOUCHAT?

Jóga Ti OTEVŘE NOVOU CHUŤ DO ŽIVOTA A TOUHU SE POZNAT VÍC. Nenápadně Tě umí dovést i k náročnějším pozicím, a celý tento koktejl Ti rozhýbe hormon štěstí, radost a hlavně skvělý pocit ze svého těla. 

Představ si, že odteď máš SVOJI PODPORU k domácí jógové praxi i kdekoliv na cestách. Jednoduše můžeš v těle ROZVIBROVAT RADOST ZNOVU!

Všechny tyto myšlenky se Ti možná honí v hlavě a já už na ně znám odpověď..

ZVLÁDNEŠ TO I TY!

Půjdeme spolu, provedu Tě touto cestou.

Rozhodla jsem se s Tebou sdílet svoji cestu, protože denně čtu vaše reakce na osobní životní úskalí a rány: "Luci, jak ses k tomu všemu dopracovala ty?"

Začneme tedy hezky od začátku. 

Tato sedmidenní jógová cesta, Tvá jógová lékárnička, začíná sebepoznáním a uvědoměním si svého těla a projevů vlastní mysli - skrze speciálně připravené jógové sekvence a hloubkovou relaxaci

Umět si všimnout toho, co prožíváš a jaké to v Tobě zanechává reakce. Co Tě posiluje a co Ti ubližuje. To všechno se propisuje z mysli do těla a tělo na to reaguje lehkostí, uvolněním nebo tlakem a stresem. 

Když jsem začala praktikovat svoji pravidelnou jógovou praxi, postupně jsem získala klid, jasnost, pohodu a sílu sama v sobě. Dokázala jsem se lépe naladit na sebe a vidět snáz optikou vyrovnanosti. Pochopila jsem, že není potřeba si brát věci osobně, že není zapotřebí být vláčen situacemi, vztahy a bolestmi. Věděla jsem, že se dostávám do svého vnitřního klidu, odkud to vše teprve začíná...

Lucie Huříková

Pomáhám objevit esenci sebe samého skrze cestu jógy. Jógu praktikuji více než dvě třetiny svého života a začala jsem s ní, když mi bylo 12. Nikdy mi nešlo pouze o fyzické cvičení, ale naopak o krásný pocit v těle, že rozumím tomu, proč tady jsem, že nejsem ztracená a že jsem hlavně našla samu sebe.

K tomu všemu umí krok za krokem pomoci fyzická jógová praxe, na kterou se postupem času nabalí jemnější praxe, jež hovoří o naší mysli, emocích, tendencích a touhách.. 

Prošlo mi rukama opravdu velké množství lidí, kteří našli sami sebe a své štěstí. Nyní čerpají ze svého potenciálu a mnozí si neplánovaně "vedlejším účinkem" vyléčili nejen své tělo, ale i mysl.

Co se uvnitř naučíte?

Zastavit se

Umět najít čas pro sebe a využít ho ve svůj prospěch. Zorganizovat si svůj prostor a dovolit si odložit nepodstatné stranou. Všimneš si kvality svého dechu a i svých myšlenek. Jak se dnes cítíš? Jaký je můj záměr?

Vnímat sebe

Naučit se číst ve svém těle a mysli. Být tady a teď. Být tam, kde je Tvůj dech. Prozkoumávat své pocity, myšlenky a vědět, kde je Tvá pozornost. Kvalita Tvého dechu představuje přesně to, co se odehrává uvnitř v Tvé mysli.

Jógová praxe

Stačí jen rozložit podložku na útulném a příjemném místě a pustíš se do jógování. Uvnitř najdeš jógu uvolňující, protahující, antistresovou, pro klidný spánek.. Namodeluješ si praxi přesně podle sebe, svého času a nálady.

Relaxace

Vedená relaxace je důležitou součástí života v klidu. Zároveň je ukazatelem všeho, co se nám postupem času v životě může nahromadit jako strach, bolest nebo nemoc. Naučíš se okamžitě vnímat, dovolit si jít do hloubky a ihned přeměňovat v uvolnění a klid.

PO PRAVIDELNÉ PRAXI Z JÓGOVÉ LÉKÁRNIČKY

Představ si ten úžasný pocit, kdy vnímáš pevné zakotvení v sobě, přestože venku lítají hromy a blesky.

Zkus se naladit na ten moment, kdy čerpáš ze své vlastní stability, napřímeného, silného, stabilního a uvolněného těla. Vycházíš z přítomnosti.

Tvá mysl je klidnější, flexibilnější a vyrovnanější, protože veškeré pnutí bylo nalezeno, uvolněno a rozpuštěno.

Budeš se chtít pro ty vyjímečné pocity na konci vracet znovu a znovu.. Ukážu Ti, jak je to nakažlivé.

Nepotřebuješ nic speciálního. Stačí si jen najít vlastní koutek, vytvořit si útulno a vybrat si jednu lekci ideálně v kombinaci s relaxací. 


 

A co na Jógovou lékárničku říkají ti, co už ji doma mají?

 

Milá Lucko, Tvoje lékárnička je návodem, jak krásně uzdravit své tělo protažením, posílením, ale i pochopením těla, jak má dýchat. Zároveň je i návodem k uzdravení duše... Děkuji Tobě, že v sobě máš tento dar pomoci druhým. Skladby, které složil Tvůj Bali, jsou balzámem a pohlazením po duši...
Renata K.
Má milá Lucinko, z tvé truhly zázraků jsi vytáhla zas kousek sebe a dokázala jsi připravit geniální videa na každý den. Cvičení je hezky postavené. Člověk má pocit, že i ty jsi fyzicky přítomna a dodáváš energii a odvahu pokračovat dále na své cestě. Další plus vidím, že dokážeš vysvětlit pozice skrze obrazovku jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. A jako bonus dlouhá relaxace 🙂 Děkujeme, že jsi a posíláš své zkušenosti, poznatky, dovednosti a vědomosti mezi nás ❤️
Míša H.
Lucčina jógová lékárnička je takový jógový lexikon. Každý si v ní najde svůj "lék". Je zpracována naprosto profesionálně, ale zároveň působí neuvěřitelně lidsky a srdečně. To vše díky Lucii a její úžasné rodině. Ať už jde o jógové pozice, práci s dechem či relaxaci, vše je zpracováno do nejmenšího detailu. Velkou poklonu za doprovodnou hudbu bych rád složil autorovi - YOGA MUSIC BY BALI. Jógovou lékárničku mohu z celého srdce doporučit.
Ota K.
Jsem nadšená, Lucinko, videa jsou úžasná. Máme s Miškou štěstí, protože jsme poznaly kouzelnou bytost obdařenou mnoha dary a talenty. Tvoje ruce léčí, hlas hladí a uklidňuje. A tvá energie nebere konce. Po lekci s tebou odcházím s pocitem, že vše zvládnu a nic není nemožné. Každému přeji tento zážitek. ❤️
Lenka K.
Luci, lekce se mi líbily především proto, že jsou tam i pokročilejší pozice. Jsou to lekce pro všechny. Máš to opravdu vymazlený 👏👏👏 Je ti dobře rozumět, člověk má pocit, že je s tebou na hodině v tělocvičně. Je to profi - jsi fakt šikovná 👍 a perfektní název Jógová lékárnička. 🙂 Kompaktní a promyšlený průvodce na dny, kdy nebude jóga.
Alena V.

Jak si jógový balíček cením?

Určitě si v hlavě promýšlíš, kolik za Jógovou lékárničku budu chtít. 

Co uvnitř najdeš?

7 jógových lekcí
5 a půl hodiny praxe
Afirmace na nový den
Lehkost a radost
Vedená relaxace
30 minut klidu a obnovy
BONUS: 3 skladby složené speciálně pro Tebe
3 hodiny hudební kulisy

 

Cena Jógové lékárničky 7 dní s jógou je 1.440 Kč

Investuješ do své vnitřní pohody, klidu, protaženého těla a zrelaxované mysli tak, aby ona sloužila Tobě a ne Ty jí.

 

Navíc jako DÁREK ode mě dostaneš:

3 skladby, které přímo pro Tebe složil můj syn Bali

Skladby, které Ti pomohou jako kulisa k příjemné náladě v místnosti, k učení nebo praxi jógy.

Každá z nich je hodinová a můžeš si je stáhnout i v MP3 do svého zařízení.

K Jógové lékárničce dávám 14 denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíš, že Tvá představa byla jiná a informace, vedené lekce a relaxaci nevyužiješ, stačí mi napsat     do 14 dnů od zakoupení a já Ti bez dotazů pošlu peníze zpět.

Jógová lékárnička je investice - vklad do sebe a své pohody

Neslibuji vzdušné zámky, dostaneš z ní tolik, kolik se rozhodneš do sebe investovat.

Uvnitř najdeš:

 

videa jógových lekcí na 7 dní
lekce mají délky - 60, 50, 40 nebo 30 minut a zahrnují jemnou, meditativní, ale i dynamickou praxi
afirmace na 7 dní
pozitivně laděná léčivá myšlenka, která mění Tvoji optiku na život
vedená relaxace
Tvá léčivá půlhodinka po jógové lekci, která lze použít i samostatně bez jógování, k dispozici stažení v MP3 do vlastního zařízení
BONUS: Yoga Music By Bali
3 hodiny meditační, uklidňující hudby, kterou můžeš použít k odpočinku nebo při učení, k dispozici stažení v MP3 do vlastního zařízení

Zažij, jaké to je, když máš v těle a mysli jako v pokojíčku.

Jak poznám, že je pro mě Jógová lékárnička vhodná? Co pro sebe získám?

  • Klid a laskavý pohled na sebe i na svět s potřebou jít hlouběji..
  • Uvědomíš si zdravý pocit v pevném a pružném těle
  • Tvá mysl bude na svět pohlížet vyrovnaněji a jasněji
  • Obdržíš stabilitu a vlastní oporu jako štít pro vnější vlivy
  • Začneš si lépe naslouchat a bystřeji se vnímat
  • Zvykneš si na sebe myslet a nedovolíš jít přes sebe.
  • Práce na sobě není pro lenochy a opakovanou praxí získáš více sebedůvěry a schopnost věci dotahovat do konce.
  • Je to pokračující praxe k mému eBooku Cesta k sobě

Nyní jen stačí vykročit na cestu...


Máte otázku? Potřebujete se na něco zeptat? Nejste si jisti zdravotním stavem a kontraindikacemi?

Napište mi a probereme to spolu:

 

info@luciehurikova.cz